середа, 25 серпня 2021 р.

"МОЯ УКРАЇНО - ЄДИНА ТА ВІЛЬНА"

 З нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України у селі Зачернеччя, Смідинської громади відбулися урочистості "МОЯ УКРАЇНО - ЄДИНА ТА ВІЛЬНА".

Метою заходу було: виховання патріотичного почуття до своєї країни, Прапора, Герба та Гімну України. Відродження та збереження українських народних традицій. Розвивати вміння у дітей, уважно слухати музику, співати та читати вірші. 

До гостей свята з вітальними словами звернулася староста сіл Зачернеччя, Біличі , Високе Пухова Іванна Федорівна.

-"...Творіння історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього - обов'язок кожного з нас, усього народу. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу. Сердечно бажаю Вам, дорогі друзі, щастя, радості і добра. Хай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім добро та порозуміння, згуртованість, мир та любов! Зі святом!"

Свято продовжувалось виступом аматорів сцени сільського будинку культури.

Цікавим був конкурс "А я просто українка - україночка", в якому зголосились брати участь  юні українки. 

Дівчатка мали такі завдання: Привітання із членами журі у вигляді самореклами, розповідь про одне з українських народних свят. Домашнім завданням для учасниць було створити квіткову композицію із квітів, і дати ій назву та приготувати українську страву.Цікавим було завдання - зав'язати оригінально хустку. Далі учасниці конкурсу вгадували мелодії з українських пісень.

Члени журі оцінили та нагородили подарунками юних українок у таких номінаціях: "Талановита україночка"- Пухова Софія, "Артистична україночка" - Баранчук Валерія, "Чарівна україночка" - Богомазюк Оксана, "Майстриня-господиня україночка - Баранчук Вікторія.

У бібліотеці було організовано виставку-інсталяцію присячену 30-ій річниці Незалежності України "До України серцем прихились".

Конкурс підготували бібліотекар Марія Зінчук та директор БК Віра Гогуля.

В кінці свята, староста Іванна Федорівна, пригощала усіх присутніх святковим тортом, який приготувала сама.

Дякуємо Смідинській сільській раді за допомогу у проведенні конкурсу.Немає коментарів:

Дописати коментар